Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu 14.12.19

Wyjazd na


Jarmark Bożonarodzeniowy


w Wiedniu

 

14.12.2019 (sobota)koszt wyjazdu: 125 zł od osoby

 

+ opłata obowiązkowa


w autokarze 15 euro

 
Program wyjazdu:

Wyjazd z Chudowa, obok Oberży Czarny Koń, ul. Podzamcze 3 o godz. 6.00 (jest możliwość pozostawienia samochodu na parkingu)

Z Gliwic pasażerów zabieramy o 6.30 koło Mc Donald's w Europie Centralnej

Przejazd autokarem VIP

Kawa, herbata dla każdego

Przyjazd do Wiednia w godzinach południowych. Spotkanie z przewodnikiem i objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring,  gdzie zobaczymy słynne budowle:

Operę Wiedeńską, Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Kościół Wotywny, Muzeum Sztuki Użytkowej, Park Miejski ze słynnym "złotym Straussem". Na Placu Karola zobaczymy Imponujący kościół św. Karola Boromeusza, Muzeum Miasta Wiednia, Musikverein - Towarzystwo Przyjaciół Muzyki - instytucję Filharmoników Wiedeńskich i miejsce słynnych koncertów noworocznych. Pawilon Secesji, Uniwersytet Techniczny.

Następnie przejedziemy do Domu Hundertwassera - bajkowej budowli, na której dachach - ogrodach rosną drzewa i krzewy. Stamtąd pojedziemy do pięknego Pałacu Belweder i obejrzymy wspaniałą panoramę rozciągającą się z ogrodów pałacowych kaskadami w kierunku starówki.

Przejazd do centrum miasta i spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę. Zobaczymy : Albertinę, cesarską rezydencję Hofburg, słynny Kohlmarkt, Graben z kolumną Morwową i Katedrę św. Szczepana.

Następnie przejdziemy do centrum na Jarmark Bożonarodzeniowy i będzie czas wolny.

Powrót ok. godz. 3.00 - 4.00   nad ranem 15 grudnia


Zapisy i uiszczenie opłaty w Oberży Czarny Koń w w Chudowie

ul. Podzamcze 3, w godz. 12.00 - 21.00

dodatkowe informacje na facebooku: Oberża Czarny Koń - messenger

tel. 609 - 251-605, 508-864-026

*Ubezpieczenie obejmuje 2 dni, w razie chorób,których nie obejmuje to ubezpieczenie prosimy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie we własnym zakresie